SAMSUNG Galaxy S21 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.2"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Exynos 2100

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

8K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

%

42.990 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
SAMSUNG Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
Apple Watch SE
APPLE Watch SE
Apple Watch Series 5
APPLE Watch Series 5
Apple iPhone 11 Pro
APPLE iPhone 11 Pro