SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 (2019)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

10.1"

1200x1920

RAM И CHIPSET

2GB

Exynos 7904

КАМЕРА И ВИДЕО

8MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

6.150mah

Li-Ion

13.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Poco M3
XIAOMI Poco M3
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
SAMSUNG Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
Huawei Watch GT 2
HUAWEI Watch GT 2
Samsung Galaxy A71
SAMSUNG Galaxy A71