SAMSUNG Galaxy A7 (2017)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.7"

1080x1920

RAM И CHIPSET

3GB RAM

Exynos 7880 Octa

КАМЕРА И ВИДЕО

16MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3600mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

10.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Note10
SAMSUNG Galaxy Note10
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G
Apple iPhone 7 Plus
APPLE iPhone 7 Plus