XIAOMI Poco M3

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.53"

1080x2340

RAM И CHIPSET

4GB

Snapdragon 662

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

6000mAH

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

10.390 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A02
SAMSUNG Galaxy A02
Samsung Galaxy S20+
SAMSUNG Galaxy S20+
Huawei Y6s (2019)
HUAWEI Y6s (2019)
Huawei Y9 (2018)
HUAWEI Y9 (2018)