SAMSUNG Galaxy C9 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.0"

1080x1920

RAM И CHIPSET

6GB RAM

Snapdragon 653

КАМЕРА И ВИДЕО

16MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

17.200 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)
SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 (2019)
OnePlus Nord
ONEPLUS Nord
Samsung Galaxy S20+
SAMSUNG Galaxy S20+
Samsung Galaxy C7 Pro
SAMSUNG Galaxy C7 Pro