NOKIA 3310 (2017)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

2.4"

240x320

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

2M

240p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

2.390 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPad Pro 11 (2021)
APPLE iPad Pro 11 (2021)
Xiaomi Poco X3 Pro
XIAOMI Poco X3 Pro
Samsung Galaxy A02
SAMSUNG Galaxy A02
Samsung Galaxy S20 Ultra
SAMSUNG Galaxy S20 Ultra