SAMSUNG Galaxy A02

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

720x1600

RAM И CHIPSET

-

MT6739W

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

8.590 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)
Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max
XIAOMI Redmi Note 9 Pro Max
Apple Watch Series 6
APPLE Watch Series 6
Samsung Galaxy A01
SAMSUNG Galaxy A01