SAMSUNG Galaxy M02

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

720x1600

RAM И CHIPSET

2GB

MT6739W

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

6.690 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Poco F3
XIAOMI Poco F3
Samsung Galaxy A02s
SAMSUNG Galaxy A02s
OnePlus Nord N100
ONEPLUS Nord N100
Samsung Galaxy A01 Core
SAMSUNG Galaxy A01 Core