SAMSUNG Galaxy M02s

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

720x1600

RAM И CHIPSET

3GB

Snapdragon 450

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

7.390 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max
XIAOMI Redmi Note 10 Pro Max
Samsung Galaxy A32
SAMSUNG Galaxy A32
Samsung Galaxy A02s
SAMSUNG Galaxy A02s
Apple iPad 10.2 (2020)
APPLE iPad 10.2 (2020)