HUAWEI Watch GT 2

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.39"

454x454

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

455mAh

Li-Ion

%

8.990 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi 9i
XIAOMI Redmi 9i
Xiaomi Redmi Note 10
XIAOMI Redmi Note 10
Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)
Apple iPad 10.2 (2020)
APPLE iPad 10.2 (2020)