SAMSUNG Galaxy M62

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2400

RAM И CHIPSET

8GB

Exynos 9825

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

20.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi 10 Lite 5G
XIAOMI Mi 10 Lite 5G
Samsung Galaxy A22 5G
SAMSUNG Galaxy A22 5G
Xiaomi Redmi Note 8 2021
XIAOMI Redmi Note 8 2021
OnePlus Nord N100
ONEPLUS Nord N100