SAMSUNG Galaxy A52

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

1080x2400

RAM И CHIPSET

6

Snapdragon 720G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

19.990 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 12 mini
APPLE iPhone 12 mini
Samsung Galaxy M51
SAMSUNG Galaxy M51
Apple iPhone XS
APPLE iPhone XS
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos