SAMSUNG Galaxy M12 (India)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

720x1600

RAM И CHIPSET

4

Exynos 850

КАМЕРА И ВИДЕО

-

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

RAM
STORAGE

9.790 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi 9AT
XIAOMI Redmi 9AT
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
SAMSUNG Galaxy S21 Ultra 5G
Samsung Galaxy A12
SAMSUNG Galaxy A12
Huawei Y6s (2019)
HUAWEI Y6s (2019)