XIAOMI Mi 10T Pro 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

8

Snapdragon 865 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

108MP

8K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

27.700 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A72
SAMSUNG Galaxy A72
Samsung Galaxy A02
SAMSUNG Galaxy A02
Samsung Galaxy A01
SAMSUNG Galaxy A01
Apple iPhone 11 Pro
APPLE iPhone 11 Pro