XIAOMI Poco X3 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

6GB

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

-

Конфигурации

15.390 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M12 (India)
SAMSUNG Galaxy M12 (India)
Apple iPhone 12 Pro
APPLE iPhone 12 Pro
Apple iPhone SE (2020)
APPLE iPhone SE (2020)
Samsung Galaxy Watch Active2
SAMSUNG Galaxy Watch Active2