XIAOMI Poco X3 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

8GB

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

-

Конфигурации

STORAGE

17.190 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 13
APPLE iPhone 13
Asus ROG Phone 5
ASUS ROG Phone 5
Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G
SAMSUNG Galaxy Note20 Ultra 5G
Samsung Galaxy A02s
SAMSUNG Galaxy A02s