SAMSUNG Galaxy Tab A 8.0 (2019)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

8.0"

800x1280

RAM И CHIPSET

2GB

Snapdragon 429

КАМЕРА И ВИДЕО

8MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

9.190 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPad Pro 11 (2021)
APPLE iPad Pro 11 (2021)
Xiaomi Black Shark 4
XIAOMI Black Shark 4
Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G
SAMSUNG Galaxy Note20 Ultra 5G
Huawei Watch GT 2
HUAWEI Watch GT 2