ASUS ROG Phone 5

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

12GB

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

-

35.390 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A32
SAMSUNG Galaxy A32
Xiaomi Mi 11 Lite
XIAOMI Mi 11 Lite
OnePlus Nord N100
ONEPLUS Nord N100
Samsung Galaxy A51
SAMSUNG Galaxy A51