SAMSUNG Galaxy A52 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

1080x2400

RAM И CHIPSET

8GB

Snapdragon 750G 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

24.590 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei Watch 3 Pro
HUAWEI Watch 3 Pro
Xiaomi Xiaomi Poco M4 Pro 5G
XIAOMI Xiaomi Poco M4 Pro 5G
Apple iPhone 13 Pro Max
APPLE iPhone 13 Pro Max
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos