XIAOMI Redmi Note 10 Pro Max

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

8GB

Snapdragon 732G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

18.290 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Black Shark 4
XIAOMI Black Shark 4
Xiaomi Redmi 9
XIAOMI Redmi 9
Apple iPhone SE (2020)
APPLE iPhone SE (2020)
Samsung Galaxy S20 Ultra
SAMSUNG Galaxy S20 Ultra