XIAOMI Mi Watch

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.39"

454x454

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

420mAh

Li-Ion

7.390 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M02s
SAMSUNG Galaxy M02s
Samsung Galaxy M02
SAMSUNG Galaxy M02
Samsung Galaxy Note20
SAMSUNG Galaxy Note20
Apple iPhone SE (2020)
APPLE iPhone SE (2020)