SAMSUNG Galaxy M51

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

6GB

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

-

16.790 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Poco M3 Pro 5G
XIAOMI Poco M3 Pro 5G
Xiaomi Black Shark 4
XIAOMI Black Shark 4
Xiaomi Redmi Note 10 Pro
XIAOMI Redmi Note 10 Pro
Samsung Galaxy A02
SAMSUNG Galaxy A02