XIAOMI Poco F3

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

6GB

Snapdragon 870 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

20.290 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung A03S
SAMSUNG A03S
Xiaomi Redmi Note 10 Pro
XIAOMI Redmi Note 10 Pro
Xiaomi Mi 11 Lite
XIAOMI Mi 11 Lite
Samsung Galaxy Watch Active2
SAMSUNG Galaxy Watch Active2