XIAOMI Mi 10T Lite 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

6GB

Snapdragon 750G 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

17.890 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Tab A7 Lite
SAMSUNG Galaxy Tab A7 Lite
Xiaomi Mi 10 Lite 5G
XIAOMI Mi 10 Lite 5G
Xiaomi Poco X3 Pro
XIAOMI Poco X3 Pro
Apple iPhone 12 mini
APPLE iPhone 12 mini