XIAOMI Mi 10T Lite 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

6GB

Snapdragon 750G 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

15.390 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Poco X3 Pro
XIAOMI Poco X3 Pro
Apple iPhone 12
APPLE iPhone 12
Samsung Galaxy Note20
SAMSUNG Galaxy Note20
Samsung Galaxy S20 Ultra
SAMSUNG Galaxy S20 Ultra