SAMSUNG Galaxy A22 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.6"

1080x2400

RAM И CHIPSET

6GB

Dimensity 700 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

1152p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

14.790 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPad Pro 11 (2021)
APPLE iPad Pro 11 (2021)
Xiaomi Redmi Note 10 Pro
XIAOMI Redmi Note 10 Pro
Samsung Galaxy A02s
SAMSUNG Galaxy A02s
Samsung Galaxy M31
SAMSUNG Galaxy M31