SAMSUNG Galaxy M32

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

1080x2400

RAM И CHIPSET

6GB

Helio G80

КАМЕРА И ВИДЕО

-

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

14.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Poco F3
XIAOMI Poco F3
Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)
Apple Watch Series 6
APPLE Watch Series 6
Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11