XIAOMI Redmi Note 10

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

6GB

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

-

Конфигурации

STORAGE

14.150 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9 Pro
XIAOMI Redmi Note 9 Pro
Apple iPhone 12
APPLE iPhone 12
Huawei Watch GT 2 Pro
HUAWEI Watch GT 2 Pro
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos