NOKIA 6300 4G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

2.4"

240x320

RAM И CHIPSET

512MB

Snapdragon 210

КАМЕРА И ВИДЕО

VG

Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

4.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei Watch GT 3
HUAWEI Watch GT 3
Samsung Galaxy Tab A7 Lite
SAMSUNG Galaxy Tab A7 Lite
Samsung Galaxy A32
SAMSUNG Galaxy A32
Xiaomi Redmi Note 10
XIAOMI Redmi Note 10