SAMSUNG Galaxy C7 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.7"

1080x1920

RAM И CHIPSET

4GB RAM

Snapdragon 626

КАМЕРА И ВИДЕО

16MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3300mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

16.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9S
XIAOMI Redmi Note 9S
Apple iPhone 11 Pro
APPLE iPhone 11 Pro
Samsung Galaxy S10+
SAMSUNG Galaxy S10+
Huawei P Smart (2019)
HUAWEI P Smart (2019)