SAMSUNG Galaxy Z Fold3 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

7.6"

1768x2208

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 888 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

84.590 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M12
SAMSUNG Galaxy M12
Samsung Galaxy S20 FE
SAMSUNG Galaxy S20 FE
Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2