SAMSUNG Galaxy Watch4 Classic

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.4"

450x450

RAM И CHIPSET

-

Exynos W920

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

SIZE

20.290 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi Watch Lite
XIAOMI Mi Watch Lite
Apple iPad Pro 11 (2021)
APPLE iPad Pro 11 (2021)
Samsung Galaxy A02s
SAMSUNG Galaxy A02s
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
SAMSUNG Galaxy Tab A7 10.4 (2020)