APPLE iPhone 13

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.1"

1170x2532

RAM И CHIPSET

-

Apple A15 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

52.890 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 13 Pro
APPLE iPhone 13 Pro
Samsung Galaxy Watch4 Classic
SAMSUNG Galaxy Watch4 Classic
Nokia 6300 4G
NOKIA 6300 4G
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos