XIAOMI Mi 11 Lite

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

6GB

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

-

Конфигурации

STORAGE

17.890 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 10
XIAOMI Redmi Note 10
Samsung Galaxy A02
SAMSUNG Galaxy A02
Xiaomi Poco X3 NFC
XIAOMI Poco X3 NFC
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2