APPLE iPhone 13 mini

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.4"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Apple A15 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

51.000 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Google Pixel 6
GOOGLE Pixel 6
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max
XIAOMI Redmi Note 10 Pro Max
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
SAMSUNG Galaxy S21 Ultra 5G
Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11