XIAOMI Redmi Note 10 Pro Max

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

6GB

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

-

16.590 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Honor 50
HONOR 50
Samsung Galaxy A22 5G
SAMSUNG Galaxy A22 5G
Samsung Galaxy A72
SAMSUNG Galaxy A72
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2