APPLE Watch SE

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

ТЕХНОЛОГИЈА
STORAGE

20.890 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A32
SAMSUNG Galaxy A32
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
SAMSUNG Galaxy S21 Ultra 5G
Apple iPad 10.2 (2020)
APPLE iPad 10.2 (2020)
Huawei Watch GT 2 Pro
HUAWEI Watch GT 2 Pro