HONOR 50

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.57"

1080x2340

RAM И CHIPSET

6GB

Snapdragon 778G 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

27.690 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Poco X3 GT
XIAOMI Poco X3 GT
Apple iPhone 13
APPLE iPhone 13
Xiaomi Mi 10T Lite 5G
XIAOMI Mi 10T Lite 5G
Xiaomi Poco F3
XIAOMI Poco F3