HONOR 50 Lite

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2376

RAM И CHIPSET

8GB

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

18.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
SAMSUNG Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
Apple iPhone 12 mini
APPLE iPhone 12 mini
Huawei Watch GT 2 Pro
HUAWEI Watch GT 2 Pro
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2