XIAOMI Redmi Note 11T 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.6"

1080x2400

RAM И CHIPSET

6GB

Dimensity 810 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

50MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

17.190 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 13 Pro Max
APPLE iPhone 13 Pro Max
Samsung Galaxy M32
SAMSUNG Galaxy M32
Xiaomi Mi 10T Lite 5G
XIAOMI Mi 10T Lite 5G
Apple iPhone 12 Pro
APPLE iPhone 12 Pro