NOKIA 8110 4G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

2.4"

240x320

RAM И CHIPSET

512MB RAM

Snapdragon 205

КАМЕРА И ВИДЕО

2M

Yes Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

1500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
AKCIJA DO 20.09

3.400 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

OnePlus 8 Pro
ONEPLUS 8 Pro
Huawei P40 Pro
HUAWEI P40 Pro
Xiaomi Redmi Note 8
XIAOMI Redmi Note 8
Huawei Y9 (2019)
HUAWEI Y9 (2019)