NOKIA 105 (2017) Duos

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.8"

120x160

RAM И CHIPSET

4MB RAM

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

800mAh

Li-Ion

Конфигурации

Бесплатна Достава

1.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei P40 Pro
HUAWEI P40 Pro
Samsung Galaxy A71
SAMSUNG Galaxy A71
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
XIAOMI Redmi Note 8 Pro
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G