APPLE iPhone XS Max

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

-

Конфигурации

STORAGE

39.990 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi 10T 5G
XIAOMI Mi 10T 5G
Huawei Watch GT 2
HUAWEI Watch GT 2
Apple iPhone SE (2020)
APPLE iPhone SE (2020)
Apple iPhone 11 Pro
APPLE iPhone 11 Pro