HUAWEI P Smart (2019)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.21"

1080x2340

RAM И CHIPSET

3GB RAM

Hisilicon Kirin 710

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3400mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

10.700 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei P40 lite E
HUAWEI P40 lite E
Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11
Apple Airpods 2 Wireles
APPLE Airpods 2 Wireles
Honor 10 Lite
HONOR 10 Lite