SAMSUNG Galaxy S10+

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

1440x3040

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9820 Octa

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4100mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

33.500 ден.

* Редовна цена:

36.900 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Watch3
SAMSUNG Galaxy Watch3
Honor 20 lite
HONOR 20 lite
Apple iPhone 11 Pro Max
APPLE iPhone 11 Pro Max
Huawei Y9 (2018)
HUAWEI Y9 (2018)