APPLE iPhone 7

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

4.7"

750x1334

RAM И CHIPSET

2GB RAM

Apple A10 Fusion

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

1960mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

24.600 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Tab S6 Lite
SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite
Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11
Samsung Galaxy S10
SAMSUNG Galaxy S10
Samsung Galaxy C7 Pro
SAMSUNG Galaxy C7 Pro