SAMSUNG Galaxy A70

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 675

КАМЕРА И ВИДЕО

32MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

18.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy S20 Ultra
SAMSUNG Galaxy S20 Ultra
Xiaomi Redmi 8
XIAOMI Redmi 8
Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos