APPLE iPhone XS Max

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

1242x2688

RAM И CHIPSET

4GB RAM

Apple A12 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3174mAh

Li-Ion

Конфигурации

Бесплатна Достава

45.000 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A11
SAMSUNG Galaxy A11
Samsung Galaxy A20s
SAMSUNG Galaxy A20s
Huawei Y9 (2018)
HUAWEI Y9 (2018)
Samsung Galaxy C7 Pro
SAMSUNG Galaxy C7 Pro