APPLE Airpods 2

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

/

/

RAM И CHIPSET

/

/

КАМЕРА И ВИДЕО

/

/

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

/

/

8.900 ден.

* Редовна цена:

10.400 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei Watch GT 2e
HUAWEI Watch GT 2e
Samsung Galaxy A20s
SAMSUNG Galaxy A20s
Apple iPhone 11 Pro
APPLE iPhone 11 Pro
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G