SAMSUNG Galaxy Watch Active

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.1"

360x360

RAM И CHIPSET

768MB RAM

Exynos 9110

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

230mAh

Li-Ion

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

9.200 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple Watch Series 6
APPLE Watch Series 6
OnePlus Nord
ONEPLUS Nord
Samsung Galaxy Fold
SAMSUNG Galaxy Fold
Apple iPhone 11 Pro Max
APPLE iPhone 11 Pro Max